Kvasar Cup Velká cena Blanenska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Půjčování lidí

3 posters

Goto down

Půjčování lidí Empty Půjčování lidí

Příspěvek  Ondrys Sudice Thu Jun 24, 2010 6:04 pm

Ahoj, na závodech v Sychotíně jsem si všiml (a ne jen já), že SK Petrovice a Žďár měli na proudu stejného proudaře, který se pouze převlékl z petrovského do žďárského dresu. Jak říkám, bylo nás víc, ale já jsem ten kdo to tady píše. Seznámení s problémem: Petrovice měly půjčeného stojníka (vše zatím ok), Žďár měl půjčeného béčkaře (taky ok), ale navíc měl Žďár k tomuto zapujčenému béčkaři ještě petrovského proudaře, který se z "oranžového" dresu převlékl do dresu "zeleného". Ještě jsem se na to doma opět koukl z fotografíí (paparazzi funguje) a opravte mě jestli to není jedna a ta samá osoba (a ještě by mě zajímalo čí jméno bylo napsáno na přihlášce). Nejde mi o nějaké bonzování nebo tak něco, ale pouze o fair play, protože si myslím, že vůči ostatním týmům je to hodně nefér. Možná by bylo na místě nějaké rázné řešení tohoto problému ze strany rady. Chápu rozhodčího, že nezná nějakých 300 závodníků a prošlo to. Nebo snad k přihláškám dokládat registračky nebo občanské průkazy?
Ondrys Sudice
Ondrys Sudice

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 17. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Půjčování lidí Empty Re: Půjčování lidí

Příspěvek  Zuzka Žernovník Thu Jun 24, 2010 10:04 pm

Pokud to takhle skutečně bylo, tak je to samozřejmě porušení pravidel......ALE....soutěž byla v sobotu, tak proč, když si toho všimlo tolik lidí s tím jdete na světlo až dnes??? confused confused confused

Zuzka Žernovník

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 24. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Půjčování lidí Empty Pujčování lidí

Příspěvek  Dosa Sat Jun 26, 2010 10:31 am

Jelikož jsem byl týden pryč, reaguji taky až tedka. Taky se mně nelíbí tzv. převlíkání dresů, kdyby se toto událo u špičkového družstva, tak si toho každý všimne hned. Jelikož se to stalo u týmu průměrného, nikdo tomu moc nevěnoval pozornost a lidi z lepších družstev nad tím určitě mávli rukou. Po zhlédnutí fotek souhlasím s Ondrem, že k tomuto "převlíkání" došlo. Su toho názoru, že by se s tím mělo něco dělat. Jednou je daný nějaký pravidlo, tak by se mělo dodržovat. My máme také problémy, ale takhle bysme to neřešili...

Dosa

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 26. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Půjčování lidí Empty Re: Půjčování lidí

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru