Kvasar Cup Velká cena Blanenska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přenosy soutěží!!!

4 posters

Goto down

Přenosy soutěží!!! Empty Přenosy soutěží!!!

Příspěvek  Montik Sun Jun 12, 2011 1:38 pm

Zdarec!!!
Jelikož chodím do práce na směny a pracuju vzdy cely vikend, tak jsem byl velice rad kdyz se zacalo mluvit o tom ze bude VCB živě na internetu. Dnes probiha druhe kolo a ono zase nic!!!! Ostatni prenosy z ruznych mist ceske republiky vali bez problemu vcetne dnesni souteze z Olsi. Vim ze zabezpecit prenos neni asi nic jednoducheho, ale kdyz to nevim jiste ze to pojede, tak o tom aspon nemluvim a nedelam reklamu necemu co stejne nebude!!!! Shocked
Cao Montik

Montik

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 12. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Přenosy soutěží!!! Empty Re: Přenosy soutěží!!!

Příspěvek  Montik Sun Jun 12, 2011 3:14 pm

Zdarec!!! Tak uz se i ke me doneslo co je z PROBLEM. Velice nemila vec s vodou v elektronice, ale s tim by se taky mohlo trosku pocitat, ze na hasicske soutezi tece obcas voda i tam kde nema, protoze oprava nebude asi jenom vysuseni za 0 kč. Montik

Montik

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 12. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Přenosy soutěží!!! Empty ...

Příspěvek  JURA_Cz Mon Jun 13, 2011 10:31 pm

Já jsem byl taky celkem natěšený na přenos, ale dovedu to pochopit..Myslím si, že snaha se má ocenit.

JURA_Cz

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 07. 06. 09

http://www.sdhoum.websnadno.cz

Návrat nahoru Goto down

Přenosy soutěží!!! Empty Re: Přenosy soutěží!!!

Příspěvek  Aleš Thu Jun 23, 2011 9:49 am

Na závodech se vždy pohybuje spousta lidí s kamerou. Tímto zvu všechny šikovné kameramany ke spolupráci na živém vysílání VCB na www.hasici150.tv.
Dále do týmu potřebujeme i někoho trošku zručného v práci na PC. Jedná se o ovládání režijního střihového programu.Budu rád když se mi budete hlásit.
Práce to není sice honorovaná, ale přiučíte se novým věcem a uděláte něco pro VCB.
Techniku zajistím. Případně, že byste chtěli poskytnout něco ze své techniky tak mě pošlete zprávu, čím disponujete.
Snad již se nebude opakovat nehoda z Bořitova, abyste o svoji techniku nepřišli. ;-)
Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Přenosy soutěží!!! Empty Re: Přenosy soutěží!!!

Příspěvek  gremlaPAM Tue Jul 05, 2011 1:47 am

Ahoj Aldo.. mm ja bych mel takovy napad respektive nevim kde zacit ale snad se nejak vyjadrim .. ( omluv moji diakritiku atd.. v html a php se tohle nevyskytuje Smile (a navic je jeste po pulnoci)) mno ja coby zavodnik tak nemohu posoudit kvalitu prenosu z nasi ligy VCB na server hasici150.tv ale pokud vim tak se nepodaril zatim ani jediny "poradny" prenos do konce .. v HP nebyl signal .. v Boritove se utopila elektronika nestastne a v Sosuvce plany zhatil dest.. mm ve vsech pripadech figurovala voda .. ja bych timto chtel rict ze mi treba pripadlo trosicku nelogicke postavit kameru v Sosuvce sice na leseni (to je dostacujici) ale dat tam slunecnik a cekat ze do kamery ci do dratu kompozitu mezi kamerou a notasem nenatece voda je naivni .. myslim ze by bylo vhodne aby se predeslo dalsim nehodam tim ze by se apelovalo ze strany rady VCB na poradajici vesnice aby zabezpecili aspon prostor pro prenos i pro kamery s kameramanama a zacalo se pocitat i s destem.. jinak kdybych mohl prihodit do soudku a nejenom kritizoval tak bych mohl zkusit delat toho "rejzu" ale pod podminkou ze bych se s nekym dalsim stridal tak abych nesedel celou soutez jenom za pocitacem a mohl taky trosku pobavit ci kdybychom se museli ze zavodu omluvit a odjet jeste behem .. na moje doporuceni bych taky radej na ten strih multiplexoru (pokud se pojede z vice kamer ! jinac na kameru staci notas) bral misto notasu co jsem si vsiml ze pouzivas spise pocitac.. dvou-ctyrjadrovej ( ja sam timto strojem nedisponuji takze nevim kde ho splasit ) z duvodu toho ze notasi maji problem pri zatezi se samy uchladit a pak v parnych dnech (coz teda nam jeste nehrozilo na soutezi) pri zatezi se zacnou zasekavat a problem je na svete .. problem v orientaci jakehokoliv programu mi nedela problem.. sam delam v programech jako je photoshop (uprava fotek) ci sony vegas (strih videa)( je toho mraky a ani nema cenu je vyjmenovavat) ... mm jinak jestli chces tak si muzem o tom popovidat co a jak ve Zdare na zavode.. Tomáš Odehnal - gremlaPAM - https://www.youtube.com/gremlaPAM

gremlaPAM

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přenosy soutěží!!! Empty Re: Přenosy soutěží!!!

Příspěvek  Aleš Tue Jul 05, 2011 2:37 pm

Ahoj Tome,
co se týká přenosu ze Šošůvky tak nebyl tak ani problém s deštěm, ale s nestabilním internetem. Sice se rychlost tvářila solidní, ale bylo to nestabilní. Déšt samozřejmě dělal taky problémy, ale zrovna v šošůvce je ten prostor hodně kritický na zabezpečení kvalitního místa na kameru.
co se týká techniky tak problém není. Já disponuji noťasem s procesorem i5, tak výkonově stíhám v pohodě. A na chlazení vozím aktivní podložku. Jinak v šošůvce jsme jeli na 2 kamery. Jedna brala dění na dráze a druhou jsme klíčovali do obrazu časomíru. Druhý zachytávač a kameru zapůjčili kluci z prostějovské ligy (Bílovice, Lipová). A mám od kluků příslib, že toto mohou brat na všechny závody.
Jinak s tvojí pomocí budu počítat. V Šošůvce jsme přenos zajišťovali ve 4 lidech (komplet SDH Sychotín, 2 závodili, 2 ne) abych se právě mohli střídat. Každá ruku na víc bude určitě dobrá.
Ve Žďáru to můžeme probrat. Ještě nevím jestli budeme ve Žďáře vysílat, mají problém s připojením.
Navrhuji, jak chtěli i kluci od nás, že bychom se sešli někdy mimo závody. Já bych zapojil kompletně celou sestavu a zaškolil bych vás na střihový program. Umí spoustu věcí. Je to teda celkem intuitivní, ale při reálným provozu to vyžaduje jistou svižnost a cvik.
Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Přenosy soutěží!!! Empty Re: Přenosy soutěží!!!

Příspěvek  gremlaPAM Wed Jul 06, 2011 11:16 pm

Aldo a jenom predem mezi nama, co to je za software (na ten strih)? na prenos (spojeni se serverem) pokud vim tak pouzivas ADOBE Flash Media Live Encoder (aspon jsem jsi tak vsiml v Lysicich minuleho roku)..

gremlaPAM

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přenosy soutěží!!! Empty Re: Přenosy soutěží!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru