Kvasar Cup Velká cena Blanenska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Schůze VCB na rok 2009

+6
Aleš
Hyko
Lukas Litava
Pája Litava - Žernovník
Krab
mira sokol
10 posters

Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  mira sokol Fri Jan 09, 2009 4:02 pm

Přátelé Kamarádi tak to máme tady. Výroční valná hromada Velké Ceny Blanenska proběhne v Bořitově dne 30.1. v 18hod.
Z každeho družstva prosím maximálně dva členy z důvodu kapacity.
Mančafty které mají hlasovací právo:Horní Poříčí,Žernovník,Sychotín,Černovice,Míchov,Jabloňany,Lomnice,Sebranice,
Němčice,Pamětice,Sudice,Šošůvka,Žďár,Velké Opatovice,Senetářov,Černá Hora,Lysice,Malá Lhota,SK Petrovice,
Dlouhá Lhota,Borotín.
mira
mira sokol
mira sokol

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  mira sokol Thu Jan 29, 2009 5:57 pm

ještě pro upřesnění hlasovací právo mají ty družstva které jsou z bývalého okresu blansko a odjely 9 závodů z 12. mira
mira sokol
mira sokol

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Krab Sat Jan 31, 2009 6:34 pm

Tak jaký sou změny? Slyšel sem že je pár dobrej a pár špatnejch. Může někdo ze zúčastněných vypsat nějakej stručnej zápis? Na oficialní si klidne počkám. Diky
Krab
Krab

Poeet p?íspivku : 55
Age : 36
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Pája Litava - Žernovník Sun Feb 01, 2009 4:54 pm

Krabe slyšel jsem, že před každým útokem se bude foukat do balónku a kdo chlastal, nebude moct běžet. Blbý co, to si letos moc nezaběháš Very Happy Very Happy

Pája Litava - Žernovník

Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Krab Sun Feb 01, 2009 8:25 pm

Pája Litava - Žernovník napsal:Krabe slyšel jsem, že před každým útokem se bude foukat do balónku a kdo chlastal, nebude moct běžet. Blbý co, to si letos moc nezaběháš Very Happy Very Happy
Vod tebe to sedi.... ty kterej se bez flasky golda nebo zelene pred a po kazdym utoku neobesel......
Krab
Krab

Poeet p?íspivku : 55
Age : 36
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Krab Mon Feb 02, 2009 10:07 pm

Tak aspon vyhodte oficiální termíny soutěží....
Krab
Krab

Poeet p?íspivku : 55
Age : 36
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  mira sokol Tue Feb 03, 2009 10:53 am

Horní Poříčí - 17.5.
Veselice - 31.5. není do tabulky
Bořitov - 7.6. není do tabulky
Míchov - 14.6.
Sychotín - 20.6.
Senetářov(noční) - 27.6.
Šošůvka - 5.7.
Pamětice 12.7. není do tabulky
Žďár - 19.7.
Lomnice - 25.7.
Černovice - 26.7.
Němčice - 9.8.
Velké Opatovice - 16.8.
Lysice - 30.8.
Sudice - 12.9
mira sokol
mira sokol

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Lukas Litava Tue Feb 03, 2009 11:43 am

Tak se dívám ,že noční soutěž do ligy už není jen vymysl ŽL Smile a zrovna na takovym krásným terénu kde se oběvuji zranění ve dne jak na běžícim páse. A na jaký změny v pravidlech se mužeme těšit?

Lukas Litava

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 03. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  mira sokol Tue Feb 03, 2009 1:15 pm

vcb zůstává v zajetý kolejích až na pár změn s přejímkou a vetší bodové ohodnocení jak pro muže tak pro ženy.
Noční v Senetářově bude mazec,trochu nám to zkřížilo plány s naším čochem ale stím se budem muset porvat Shocked
zápis ze schůze bude během týdne na webu.
mira sokol
mira sokol

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Krab Tue Feb 03, 2009 2:53 pm

Lidi vy ste se normálně zbláznili... Tahle pokřížený se vším možným ty termíny snad nikdy nebyli.....
1. s extraligou : Senetářov x Opatovice a Radíkov - Sobota večer, 110 km, necelý 2 hodiny cesty, jenže je nikdo nepojede protože z denní na noční a zase z noční na denní to prostě nejde. A extraliga bez spánku? málokdo.... Obrovská komplikace pro týmy odkud někteří jezdí ex s jiným týmem a 2 týmy o kterých vím že chtějí (chtěli) odjet extraligu celou.
Šošůvka x Sedlejov - Neděle, 140km, pres 2 hodiny cesty, vzhledem k začátkům soutěže je to celkem v klidu
Němčice x Petrovice - Neděle, 110 km, 2 hodiny cesty, vzhledem k začátkům soutěže je to zas v klidu
Lysice x Pravčice - Neděle, 110 km, hodina a pul cesty, opět to nebude velkej problém

2. s Hasičskou olympiádou v Ostravě : Ždár, Lomnice a Černovice - Někteří jednotlivci z VCB se budou účastnit a kvanta jiných se chtělo jet podívat. Bez šance.

3. se ŽL : Maršovice x Míchov - trošku podpásovka pro Maršovice který určitě chtěli odjet celou VCB a dobře se umístit tohle jim může zlomit vaz v konečným hodnocení VCB .
Černovice x Kundratice , Velké Opatovice x Katov , Sudice x Meziříčko - komplikace pro týmy ze ŽL který chtěli jet tyto závody VCB nebo VCB celou

Závěr : Chápu že bez křížení se to prostě udělat nedá i kdyby se všichni ochotou roztrhali ale myslím že se to dá vždycky udělat nějak tak aby se vyšlo všem aspoň trošku vstříc. A aby pokud se chceme vyvarovat toho co ŽL min rok (hadky skrz křížení termínů) a velkýho množství křížících se soutěží tak navrhuju aby se příští schůze konala už koncem roku.

PS: Ten Senetářov v noci podle mě taky není zrovna 2x nejlepší nápad. Pokud se teda bude opět konat v areálu býv. CO . Dost úrazů bylo na denním světle a vsadil bych boty že pod umělým osvětlením jich bude mnohom víc.

PPS: Omlouvám se za chyby ale čeština mě nikdy nešla.
Krab
Krab

Poeet p?íspivku : 55
Age : 36
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Hyko Wed Feb 04, 2009 10:21 am

Ahoj Krabe,
křížení soutěží je buhužel pro některé špatné, ale pokud cheš odjet za jeden den tři ligy a každou odjet celou musíš si vybrat, které dáš větší prioritu a druhé-třetí nějaký zavod vypustit....
A co se týká ostravské olympiády je škoda, že termíny jsou i ve dnech konání. Ale na druhou stranu kdyby se mělo každé akci uvolňovat a posouvat na později tak by se liga běhala v zimě. Very Happy A jak několikrát zaznělo na schůzi...."pokud je nás málo na soutěž nejedeme..." Very Happy
Tak jsi to přeber jak chceš Very Happy Shocked Very Happy
Hyko
Hyko

Poeet p?íspivku : 44
Age : 42
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Aleš Wed Feb 04, 2009 11:04 am

Krabe, pokud vím tak váš sbor měl na zasedání zástupce a nikdo termíny nerozporoval.
Vzhledem k tomu, kolik je víkendů se hold něco křížit musít. A je na lidech co si vyberou jako prioritu.
Jinak pokud se podíváš na program olympiády tak problém bude asi jen s Lomnicí. Na Žďár jsou klasické disciplíny CTIF, na Lomnici jsou útoky. Na Černovice už není nic.
Termíny se křížili vždycky a vždycky budou, pokud nenafoukneš kalendář. A nebo můžeme běhat i v týdnu. Very Happy
Co se týká ŽL, tak loni byli snahy to trochu sladit dohromady. Pokus vzpomínáš tak jsme zrovna my dělali schválně dvojkolo s Opatkama. A jak zareagovala ŽL. Na naše závody hodilli závody ve Lhotkách. Tak proč se na někoho ohlížet. Návrhy termínů byli známé asi měsíc před zasedáním tak křížící se pořadelé měli spoustu času na vyjednávání.
Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Krab Wed Feb 04, 2009 11:20 am

Nejde jenom o objíždění ale i o účast... jedni si vyberou a pak nepřijedou na jinou. Což je podle mě škoda. Ostrava mě taky dost mrzí. Chtěl sem tam jet aspoň na ten druhej víkend a teď mám po srandě. A jenom tak pro zajímavost pár vorných termínů v sezoně : květen 9., 16., 23.
červen 6.
srpen 15.
září 13., 20. ,26.

Zástupce sme měli ale proč nerozporoval nevím, možná na to má jinej názor než já možná si nevšiml ale to už je teď jedno. Co se týká té loňské boty se Lhotkama je pravda že to byl trošku podraz. Ale pro mě je křížení s ŽL až na 3. místě. Jde mě o extra a o Olympiádu. Letos s tím už nic neudělám ale příští rok snad budu aktivnější dřív.
Krab
Krab

Poeet p?íspivku : 55
Age : 36
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Schuze VCB na rok 2009

Příspěvek  Mates V.O. Wed Feb 04, 2009 12:29 pm

Pro Kraba: Souhlasím s Hykem a Alešem. Všem se nezavděčíš nikdy. Kolikrát už se to tady řešilo, aby se termíny nekryly s jinejma ligama. A nikdy to nebylo úplně perfektně sladěno...v tom množství závodů a akcí to ani dobře nejde. A jak říkal Alda, vloni snaha byla sladit termíny VCB a ŽL....bohužel neúspěšně. A letos když si na ŽL tvořili kalendář soutěží pro rok 2009, tak tam někdo psal, že se nemají ohlížet na VCB...chtěli to co nejvíc sladit s EX-ligou. A když to u nás budeme chtít sladit se ŽL, EX-ligou, olympiádou, soutěžemi v požárním sportu, nebo třeba s pivní poutí v ČH, tak by bylo asi fakt nejlepší běhat někdy v týdnu nebo v zimě!!!
Ale nesmutni. Pořád je tady pravidlo o bodování deseti soutěží z dvanácti.... Very Happy
Tak se mějte Mates V.O.

Mates V.O.

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Krab Wed Feb 04, 2009 12:48 pm

No jo. Ale letos mě to fakt přinde dost dodrbany.....oproti jinejm ročníkům..... a pravidlo bodovani deseti z dvanacti je podle me dost proti sportu... nevim o zadnym sportu kde neco takovyho funguje
Krab
Krab

Poeet p?íspivku : 55
Age : 36
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Termíny 2009

Příspěvek  Liborek Wed Feb 04, 2009 5:15 pm

Ahojte, jak jsem si početl, tak zas vzniká polemika co a jak se mělo udělat...
Nic naplat Krabíku, pozdě bycha honit.

Souhlasím s klukama, nikdy se všem nezavděčíš!!!
V květnu, jak tady píšeš, je času dost, ale co hra Plamen, dorost, okrsky v PS, a jiné pohárovky...
Většinou je to tak, že když ve sboru někdo maká, dělá i s dětma atd. + rozhodčích je taky omezený počet. Prostě chci říct, že to není tak jednoznačný s tím časem :-)
A ať to dopadlo jak chtělo delegáti na schůzi s tím souhlasili. To stejný s 10 závodama z 12. O všem se hlasovalo, no a pokud se to někomu nelíbí, tak měl na tu schůzi jít a minimálně říct svoje nápady a návrhy.
Nechápu co tady řešíš... afro

PS.: 101 dní do začátku VCB cheers ... už se těším
Liborek
Liborek

Poeet p?íspivku : 11
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Krab Wed Feb 04, 2009 6:17 pm

Liborek napsal:Ahojte, jak jsem si početl, tak zas vzniká polemika co a jak se mělo udělat...
Nic naplat Krabíku, pozdě bycha honit.

Souhlasím s klukama, nikdy se všem nezavděčíš!!!
V květnu, jak tady píšeš, je času dost, ale co hra Plamen, dorost, okrsky v PS, a jiné pohárovky...
Většinou je to tak, že když ve sboru někdo maká, dělá i s dětma atd. + rozhodčích je taky omezený počet. Prostě chci říct, že to není tak jednoznačný s tím časem :-)
A ať to dopadlo jak chtělo delegáti na schůzi s tím souhlasili. To stejný s 10 závodama z 12. O všem se hlasovalo, no a pokud se to někomu nelíbí, tak měl na tu schůzi jít a minimálně říct svoje nápady a návrhy.
Nechápu co tady řešíš... afro

PS.: 101 dní do začátku VCB cheers ... už se těším

Poukazuju jenom na to co se mě nelíbí , protože mě v životě nenapadlo že by to takhle mohlo dopadnout.... Že je pozdě to vím psal sem o tom aj v předchozích příspěvcích. Stejně tak s tim zavděčenim ale ten Senetářov a olympiada podle mě mohla byt vyresena lip. Děcka mě nenapadly za to se omlouvam. Na schuzi sem nebyl protoze uz mame svoje dva delegaty..... predpokladam ze kapacita salu kde se to resilo nebyla takova aby si tam mohl prijit kdo chtel a rict tam svuj nazor... navic by ta schuza asi byla do rana.... pred pristi schuzou se zacnu ohanet trosku driv
Krab
Krab

Poeet p?íspivku : 55
Age : 36
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Noční Senetářov

Příspěvek  VENDA BENDA Wed Feb 11, 2009 2:46 pm

Díky za suprově udělanou noční zrovna na pouťovou zábavu supr
VENDA BENDA
VENDA BENDA

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 01. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Hyko Wed Feb 11, 2009 6:35 pm

VENDA BENDA napsal:Díky za suprově udělanou noční zrovna na pouťovou zábavu supr

Kdo mohl tušit že máte zrovna pouťou.....

Já mám taky noční a nevyjadřuju se, že se mi to nelíbí. určité příspěvky opravdu nechápu Mad
Hyko
Hyko

Poeet p?íspivku : 44
Age : 42
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  romankik Wed Feb 11, 2009 8:51 pm

VENDA BENDA napsal:Díky za suprově udělanou noční zrovna na pouťovou zábavu supr

Zdarec.. tak nevím z kama jsi, ale na noční v Senetářově je pouťová u nás v Petrovicích, a že by to někomu z nás vadilo, tak o tom nevím... a už se tam těšíme.Prostě menší zpestření pouťového víkendu... Very Happy

romankik

Poeet p?íspivku : 12
Age : 38
Registration date : 18. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty venda benda :-)

Příspěvek  Liborek Thu Feb 12, 2009 10:29 am

Vendo Bendo, ty jsi chlapák.
Kvůli vaší pouťové bys chtěl přesun soutěže:-.) ?!!!
My v Borotíně máme oslavy 120 let a taky se z toho nezblázníme, prostě buď naše holky stihnou dojet na svou kategorii, nebo se pojedou mrknout až na kluky později v noci...
Rozuměj, je to spousta práce a povinností, ale snad bude do 22:00 po všem... a tak bysme tam ve 23:00 mohli být...
Život je otázkou priorit, uvidíme jaké bude časové schéma soutěže atd.

Každopádně soutěž to bude dobrá a snad i bezpečná :-), do VCB by aspoň jedna noční patřit měla. Když to půjde, rádi dojedeme.

P.S. Srdečně zvu na oslavy do Boro - k vyladění kulturní formy před závody lol! JEN PRO ZDATNĚJŠÍ...
Liborek
Liborek

Poeet p?íspivku : 11
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  mira sokol Thu Feb 12, 2009 11:11 am

Taky jsme měly čoch v sobotu na senetářov ale hned druhý den po valné hromadě v Bořitově jsem ho přesunul na pátek.
Akorát je škoda že je ten víkend Extraliga. Jedeme do Opatovic potom přejezd do Senetářova a v neděli do Radíkova Shocked
mira sokol
mira sokol

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Noční Senetářov

Příspěvek  VENDA BENDA Thu Feb 26, 2009 10:08 pm

Romankik má pravdu bude to supr zpestření pouťového výkendu.
VENDA BENDA
VENDA BENDA

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 01. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Schůze VCB na rok 2009 Empty Re: Schůze VCB na rok 2009

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru