Kvasar Cup Velká cena Blanenska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasiči, hasičky prosím pomožte

4 posters

Goto down

Hasiči, hasičky prosím pomožte Empty Hasiči, hasičky prosím pomožte

Příspěvek  JaraSudice Sun Sep 13, 2009 3:33 pm

Ahoj lidi mám na Vás takovou prosbu. Stala se nepříjemná věc v Sudicích....Měl jsem pod závodištěm zaparkované moje auto Opel Vectra stříbrné barvy a nějaký odvážlivec "Silák" se na něm vyřádil ukopl mě zrcátko pošlapal kapotu a dokopal celej bok auta nejvíc to odnesla střecha, byl jsem ráno u automechanika a vyčíslená škoda se pohybuje kolem 20.000,- Kč hledám někoho kdo si něčeho všiml údajně se kolem toho místa kolem půlnoci někdo pohyboval a rozhazoval tam nějaké věci jako talíře atd.Nejsem na tom finančně tak dobře že bych nad tím mohl mávnout rukou každej si nese odpovědnost nad tím co dělá tak mě prosím pomožtě odhalit toho co to udělal.Jsem ochotnej vyplatit i nějakou tu odměnu za dopadení, strašně mě to mrzí co se tady stalo nikdy bych nečekal že i mezi náma hasičama jsou taková individua. Moc Vám všem děkuju kteří mě pomůžete a budu strašně zavázanej každému kdo pomůže.A pokud tohle bude číst ten kdo to udělal tak moje tel.číslo je 737402992 a jsem ochotnej se nějak domluvit pokud se sám přizná a ponese za to odpovědnost, slíbím mu i diskrétnost protože si myslím že by se pak jen těžko ukazoval na závodech za to co udělal. Nejsem z těch co lidem ubližují snažím se každému pomoct jen když to jen nějak jde, kdyby se to stalo někomu z Vás tak věřte že bych se snažil pomoct. Děkuju kamarádi. časem zde přiložím i foto jak se jim zadařilo. PS: na autě skákali minimálně 2 lidi podle stop.
JaraSudice
JaraSudice

Poeet p?íspivku : 18
Age : 40
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Hasiči, hasičky prosím pomožte Empty Re: Hasiči, hasičky prosím pomožte

Příspěvek  Krab Sun Sep 13, 2009 9:44 pm

To bych klidne podal aj trestní oznámení....
Krab
Krab

Poeet p?íspivku : 55
Age : 36
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Hasiči, hasičky prosím pomožte Empty Re: Hasiči, hasičky prosím pomožte

Příspěvek  JaraSudice Mon Sep 14, 2009 1:09 pm

Trestní oznámení pořád ještě zvažuju ještě pořád čekám že se ta osoba ozve, potom to bude mít horší protože co si budem povídat dřív nebo pozděj se to dozvím už teď jsem něco málo zjistil a pomale se dozvídám víc a víc.Navíc vyhlašuji že ten kdo mě dovede 100% k těm .... tak ode mě dostane finanční odměnu a ta se bude pohybovat kolem 5000,-Kč Dnes pošlu Mirovi Sokolovi fotky tak říkal že je sem potom hodí. Tato nepříjemná věc se i už podepisuje na některých starších členech mé rodiny kteří aníž to chci jsou s toho špatní takže bych strašně rád měl všechno vyřešené co nejdřív.


Naposledy upravil JaraSudice dne Mon Nov 16, 2009 11:26 pm, celkově upraveno 1 krát
JaraSudice
JaraSudice

Poeet p?íspivku : 18
Age : 40
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Hasiči, hasičky prosím pomožte Empty Re: Hasiči, hasičky prosím pomožte

Příspěvek  mira sokol Mon Sep 14, 2009 3:11 pm

mira sokol
mira sokol

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Hasiči, hasičky prosím pomožte Empty Re: Hasiči, hasičky prosím pomožte

Příspěvek  Hyko Wed Sep 16, 2009 9:49 pm

Lidi jsou přeci jen hovada.... Evil or Very Mad
Hyko
Hyko

Poeet p?íspivku : 44
Age : 42
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Hasiči, hasičky prosím pomožte Empty Re: Hasiči, hasičky prosím pomožte

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru