Kvasar Cup Velká cena Blanenska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

+16
Wojtyla - HP
Raduš
Dave-Bořitov
M Hnilička
OZZY
Krab
mira sokol
Martin - Bořitov
Soňa Sychotín
VENDA BENDA
Méďa
Honza Slovák
Ondrys Sudice
koudy - HP
JaraSudice
Aleš
20 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Aleš Sun Nov 28, 2010 11:06 pm

V tomto fóru Vás žádáme o náměty pro sezónu 2011.
Zatím vkládám témata, která připravila rada VCB a která se nahromadila během roku.
Jsou to jen náměty, tak prosím nerozpalujte emoce. Je vítána konstruktivní diskuse. V zájmu přehlednosti budu forum moderovat. !!! Ne cenzurovat!!! "
Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Aleš Sun Nov 28, 2010 11:16 pm

Tady vkládám témata, která nepadala radu VCB. U některých již jsou první návrhy řešení.

1. značky na trati - dle PPS je možné pouze v době přípravy a to dočasným zůsobem a pouze člen družstva.
Návrhy:
- jednotné značky jak na ExL
- značky libovolně jak doposud, ale povoleno vyjímkou z pravidel PPS

2. sankce pro družstvo při závažném porušení pravidel VCB. Jednáli se o pravidlo, které není zjistitelné přímo na soutěži ( převlékáním apod.) tak je možná dodatečná diskvalifikace.

3. odjezdy jak na ExL - 3 až 4 bez nutnosti se omlouvat.

4. nutnost zůčastnit se minimálně 8 závodů z 12 aby bylo družstvo hodnoceno v celkovém hodnocení VCB.

5. Půjčování a převlékání
Návrh:
- před prvním startem ve VCB musí tým vyplnit KARTU TÝMU se soupiskou týmu. Soupiska má max. X jmen a Y kolonky pro půjčení. Při dalších startech musí vedoucí týmu nahlasit u delegáta (případně by to mohl dělat pomocný startér) sestavu (případně doplnit sestavu). To znamená, že za tým může během sezóny běžet max X lidí + si může Yx půjčit.
- žádný soutěžící nesmí být napsán v soupisce dvou týmů, tzn. během sezóny smí běžet jen v jednom dresu. Porušení pravidla znamená odebrání bodů oběma týmům ve všech závodech, kde soutěžící startoval.
- karty týmů by měla pod kontrolou rada.
- Odpadli by tím současné přihlášky, které se stejně nedají pořádně kontrolovat.
Defacto by se zavedl způsob registrace jak je v ostatních sportech.

6. Povinost pořadatele mít při soutěži vyvěšená pravidla VCB někde na nějaké tabuli. Vytisknout pravidla PS a vozit je s sebou na závody k případnému nahlédnutí

Rada VCB

Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Aleš Sun Nov 28, 2010 11:38 pm

Vkládám jeden komentář k tématu půjčování od Libora ze Sychotína (nešlo se mu přihlásit).

- zavést systém jak na Exl = zákaz půjčování.
Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  JaraSudice Tue Nov 30, 2010 9:24 pm

aldo nešlo by sem hodit předběžný předtisk karty družstev?Aby si to mohli ostatní líp představit?
JaraSudice
JaraSudice

Poeet p?íspivku : 18
Age : 40
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  koudy - HP Tue Nov 30, 2010 10:53 pm

čao všem... troška do mlýna ode mě.
1. jsem pro jednotný. nevím, jestli je někdo schopnej poznat tu svou značku mezi x dalšíma.. takhle by to bylo přehledný a jasný

2. tady souhlasím... v době médií na každým kroku je hloupst, aby v takovým případě nemohlo dojít k dořešení přehlédnuté situace.

3. bych byl tak pro 2 soutěže. stejně když se potom mančaft ještě 1-2x omluví, je na svejch... někdo na tom nástupu přece musí zůstat :-)

4. myslím si, že je to zbytečný.. ale pokud by to mělo přispět k vyšší účasti mančaftů, který tímto ztrácí... proč ne.
jsem ale zastáncem toho, že každý má mít to,co si vyběhá... a pokud je někdo lepší.. je prostě lepší.

5. tady bych byl opatrnej s registracema... omezit půjčování? OK... ale ať si mančaft běhá třeba ve 20ti lidech... nezapomínejte, že se jedná o DOBROVOLNÉ hasiče... máme z toho prd a ještě tohle. navíc, někdo někoho nase*e, on bude chtít jít jinam... a ejhle.. prd.
takže navrhuji... max 6 půjčení za rok z toho 4x na jednom postu..

6. tohle bych neřešil... je povinností závodníků, popř. jejich vedoucích znát pravidla. neznalost neomlouvá....

jeden můj návrh.. ale je to spíš směrem k pořadatelům.. byl bych rá za víc dvojbloků v sezoně. je to podle mě atraktivnější, akčenější... a zbyde víc času i na jiný aktivity...

how...
koudy - HP
koudy - HP

Poeet p?íspivku : 26
Age : 45
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Aleš Wed Dec 01, 2010 8:59 am

Koukám, že asi nejvíce debatované bude půjčování závodníků.
Dovolím si okomentovat Štěpánův příspěvek z mého pohledu. Ano, jsme dobrovolní hasič. A fotbalisti nebo hokejisti nehrají dobrovolně? No jestli běháme o prd tak si můžeme vždy před každou soutěží rozlosovat kdo s kým poběží a nejlíp i pořadí jak to dopadne a hurá k baru :-).
Nemyslím si, že se běhá o prd. Během let se VCB vypracoval dost vysoko v ohodnocení nejlepších. Už dávno se neběhá pro dárkový balík a poplácání po zádech. Jen taková jednoduchá matika ve finančních cenách, např. 12x 1500,- (průměrná výhra za 1. flek v každém závodě) = 18000,- plus celková výhra VCB, letos tuším první tým mužů bral 9000,- = 27000,- a k tomu hromada věcných cen hodnotou převyšující tuto sumu.
Já jsem pro zavedení "registrace" z toho důvodu aby byla motivace pro týmy shánět a učit nový lidi. Již 20 let pracuji i s mladými hasiči. a když vezmu, že každý rok běhá na okrese skoro 600 dětí, tak mě překvapuje, že je takový problém sehnat někoho do týmu. Proč také se snažit vychovat nové závodníky, když si můžou mančafty mezi sebou libovolně půjčovat závodníky a převlíkat dresy. Nejmarkantněji je to vidět na postech proudařů. Si udělejte v hlavě statistiku na kolik se běhá VCB proudařů. Ono je ale lepší vyhrávat s půjčeným než třeba na 2 roky sestoupit níže a učit si novýho závodníka. Kdyby se opravdu běhalo o prd tak by toto přece nikomu nevadilo. Ve fotbale je to úplně stejné: Nastoupí nový mladý kádr a trénuje a postupně se škrábe až třeba poháru mistrů.
Nevím jak by se třeba v okresním přeboru někomu líbilo, kdyby najednou třeba za nějaký Kotěhůlky nastoupilo pár hráčů SPARTY.
A stalo se mi, že se mě jeden nezasvěcený pozorný divák zeptal, co to jsme za soutěž, že jeden závodník běží jeden den v jednom dresu a druhý den v druhém a někdy třetí den v třetím. scratch
Jen tak k zamyšlení.
Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Ondrys Sudice Wed Dec 01, 2010 9:50 pm

Zdravíčko:)
Možná už je škoda, že se neběhá "jen za dárkový balík a poplácání po zádech", ale to jen tak na okraj Smile
Co se týče pravidel, řešil bych nejvíce PŘEVLÍKÁNÍ dresů.Dál nemůžete zakázat žádné půjčování, protože to fakt prostě někdy nejde jet v plném počtu, extraliga je EXTRALIGA a kdo ji chce jezdit ať se přizpůsobí, ale myslím že většina družstev souhlasí, že řeší podobný problém. Dál bych řešil asi Aldův bod č.4. Pravidla, jak píše Štepán jsou věc každýho a neznalost neomlouvá. A co se týče značek tak to bych neřešil, kdo si značku nastříká, doběhne k ní a najde ji v změti 20 dalších značek na rozloze 1x1 je dobrej:) A vám/nám na trati zbyde dočasná vzpomínka Very Happy
Zatím čau a opatrně na sněhu:)
Ondrys Sudice
Ondrys Sudice

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 17. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  koudy - HP Wed Dec 01, 2010 11:50 pm

ale Aldo.... nechytej mě za slovo. určitě dobře víš, jak sem to "prd" myslel.... náš rozpočet a náklady na sezónu nepokryjou tyhle výhry ani minimálně. to dobře víš. pravda je, že už je to aspoň něco..
a vyhrát 12 soutěží z 12 je moc pěknej sen... víme všichni.
když to vezmu kolem a kolem... je mně vlastně úúúplně putna,jestli bude zákaz půjčování, registrace, nebo jen prosté omezení v počtu. kdo bude chtít běhat, přizpůsobí se...

myšlenka o vychovávání nových hasičů je dobrá a plně s ní souhlasím..

ale k registracím... já s tím nesouhlasím... pokud si dobře vzpomínám, při zakládání VCB se řešilo to, aby byla hlavně zábava pro družstva jezdit a závodit.. tzn. minimum omezení... tohle hravě vyřešíš buďto zákazem půjčování, nebo omezením počtu půjčených.. a nemusíš řešit občanky a kdoví jaký další údaje...
koudy - HP
koudy - HP

Poeet p?íspivku : 26
Age : 45
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Honza Slovák Thu Dec 02, 2010 5:47 pm

Ahoj závodníc

1. až 3. k těmto bodům mohu jen říct , že knim mám stejný názor jak Štěpán

4. stanovit podmínku min. účasti se mě zdá být něšťastné řešení , je to krok zpět do roku 2005 kde bylo dvojí bodování ( Blansko a pak ten zbytek světa ) . Myšlenka učasti více mančaftů , no nevím , ne vždy více znamená lépe .

Tak , dostávám se k ožehavému bodu č.5 , za poslední rok jsem zjistil ( v kuloárech s kelímkem v ruce ) to , že kdo má kompletní sestavu ten chce půjčování zakázat a to ve většině případů striktně , na druhou stranu , ti co mají málo lidí tak se zuby nechty brání jakého koli omezení , vnasledující sezoně se to jen obměňuje , ti co chtěli už nechtějí a obráceně . Můj názor je , že úplný zákaz půjčování se dá použít tak maximálně na nějaké pohárovce ( LENIN atd ) , ale ne na lize o dvánácti či více závodech . Ano pujčme si jednoho člena druhého týmu , šestkrát a dost . Jednoduché a jasné řešení znemožní různé spekulace , jak je v naší české kotlině zvykem , přizpůsobovat výklad pravidel po svém .

Na závěr můj návrh . Začátek závodů v neděli do 11:00 , a za naše holky návrh na možnost přijet pro ženy 2. hodiny po začátku soutěže .

Tak zatím zdarec , a dejte těm lopátám na sníh co proto drunken

Honza Slovák

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 25. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Návrh pravidla 2011

Příspěvek  Méďa Thu Dec 02, 2010 7:44 pm

Ahoj, mám taky jeden návrh na změnu a to co se týká podepisování časů. Zrušil bych to podepisování, vždyť družstvo svůj čas vidí a když se do deset min po skončení svého útoku nepodá protest tak stím souhlasí. Co se týká těch časů kdy skončil útok, myslím že na posledním závodě už to u časomíry psal kdy dikončili a to bych zavedl i na všech závodech VCB. Je to tak i na Ex. Myslím že, těch nepodepsaných časů v letošní sezóně je spousta. Tak se mějte.

Méďa

Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  VENDA BENDA Thu Dec 02, 2010 9:07 pm

Tak taky přidávám něco do mlejna. K tomu značkování trati si myslím že by se měla udělat vyjímka z PPS. Pokud to nevadí pořadatelům a pokud ten dotyčný tu svoji značku najde tak nevidím důvod proč je zakazovat když jsou tam na to všichni zvyklí.
Za zpětné zjištění porušení pravidel VCB by se podle mého měli zpětně odebrat body samozdřejmně s tím že to probere rada VCB a budou dostatečné důkazy.
Předčasné odjezdy na Extraligu nebo i na jiné soutěže by se měli povolit s tím že nikomu nic neudělá když tuto skutečnost bude povinen nahlásit některému delegátovi VCB.
Zůčastnit se minimálně 8 závodů aby bylo družstvo celkově bodované je podle mě hloupost. Protože ty družstva co se k nám jedou podívat jen třeba na 3 nebo na 4 závody určitě nejezdí kvůli celkovému pořadí a myslím že je jim i to celkové pořadí jedno jak dopadne. Takže ať to bude tak či tak tak těch družstev pude jezdit přibližně stejnej počet. (můj názor jenom)
K půjčování a převlékání, myslím že by se měla vyhotovit nějáká ta tabulka a nadhodit jak by to vlastně skutečně mělo fungovat. Aby se družstva k tomu mohla trochu vyjádřit. no a to půjčování bych já osobně klidně bral 6 si půjčit a hotovo, aspoň by to bylo trochu zajímavější.
No a s tím vyvěšením pravidel na každé soutěži si myslím že toto je maličkost a každý kdo tu soutěž pořádá může toto zajistit

S pozdravem Rosťa ze Žďára (na češtinářské chyby nehleďte)
VENDA BENDA
VENDA BENDA

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 01. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Aleš Fri Dec 03, 2010 8:37 am

Náhled, jak si já osobně představuji registrační list týmu sem hodím o víkendu.
Jen popíšu jak vypadá v praxi půjčení max 6x. Máme tým A, který mám 7 závodníků a tým B, který jich má jen 6. Prvních ŠEST závodů běhá A kompletní a B si půjčuje. A ejhle, polovina sezóny. Jednoho závodníka z A prodáme do B. Takže B běhá komplet a A si půjčuje, zase 6x. A máme tu konec sezóny.
Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Honza Slovák Fri Dec 03, 2010 12:06 pm

Ahoj závodníci

Tak ktomu půjčování mezi týmem A a týmem B v rámci jednoho SDH . Pokud má někdo ve svých řadách , jednoho SDH , třináct dobrých závodníků a chce závodit jako A + B tak mu můžu jen závidět pale . Pokud bude příští rok těch družstev A + B tolik co letos a to se týká jen mužů , za ženy nezávodilo žádné družstvo B , tak to nevidím jako hrozbu zásadně ovlivnit výsledky VCB .

PS :už se těším na dabl třeba mužů z Černovic a žen ze Sychotína cheers .
a stalo se to vůbec někde ?

Honza Slovák

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 25. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Aleš Fri Dec 03, 2010 8:54 pm

Já ten můj komentář nemyslel jako tým A a B z jednoho SDH, ale jako dva týmy obecně. Ale samozřejmě to platí o i pro týmy ze stejného SDH. Ikdyž jak říkáš, je chválihodné, že z jednoho SDH jezdí více týmů v jedné kategorii. Ikdyž co se týká 2 týmů z jednoho SDH tak by se dala vymyslet nějaká klauzule pro podpoření takových aktivit
Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Soňa Sychotín Sun Dec 05, 2010 10:43 pm

Zdravím všechny v tomto mrazivém víkendu,
koukám že co se týče příspěvků, ještě se nevyjádřila žádná ze ženského kolektivu, tak já se pokusím napsat svůj názor a věřím, že nebudu poslední..

Bod 1) Jsem rozhodně pro jednotné značky. Myslím, že to bude pro všechny mnohem přehlednější.
Bod 2) Tady nemám nad čím přemýšlet. Jak psal Štěpán, v době tolika možností záznamů (fotky, videa) je logické, že když se taková věc prokáže až po soutěži, kde není možnost při tolika družstvech vše ohlídat, to dořešit zpětně.
Bod 3) Co se týče odjezdů, souhlasím s Rostěm, nikomu neublíží informovat o této skutečnosti někoho z delegátů VCB popřípadě pořadatelů. Ovšem pokud by se odhouhlasilo, aby odjezdy byly bez jakéhokoli nahlášení, nemám s tím problém.
Bod 4) Jsem přesvědčena o tom, že kdo chce ve VCB bodovat, bude se snažit odjet těch závodů co nejvíc, aby nasbíral potřebné bodíky. Rozhodně bych nedávala kritérium toho, kolik toho musím odjet, abych mohl zasáhnout do celkového hodnocení.
Bod 5) Osobně si myslím, že to úplně bez půjčování nejde. Naše liga je strašně dlouhá. Začíná v květnu a končí v září. A tak možnost, že se někdo může zranit nebo třeba dostane dobrou nabídku na práci či brigádu a potřebuje na čas odjet, je velká. Nemyslím si, že registrace jsou zase až tak špatný nápad, ale samozřejmě muselo by se to promyslet a doladit. Věřím, že až sem Alda hodí svůj návrh, rozhodně to bude k zamyšlení a bude o čem diskutovat.
Já za sebe bych momentálně spíše volila variantu, co psal Štěpán. Půjčit ano, ale jen 6x (tedy při počtu 12 závodů). To kolikrát si můžete půjčit na stejný post, bych klidně omezila na 3 závody.
Jak už psal Alda, máme tu spoustu dětí, dorostenců, dorostenek… Proč jim nedát možnost aby se zapojili a vytrénovat si je. My jako družstvo Sychotín s tím máme zkušenost a můžu říct k nezaplacení. V podstatě z té staré gardy co jsme začínaly jsme tam jen 3. Zbytek teamu se postupně obměnil a nabrala se nová síla právě z řad mladší generace.
Osobně si myslím, že jsme na tom získaly a posunulo nás to dál…
Bod 6) Jak už tu pár lidí psalo „Neznalost neomlouvá“ ale myslím si, že pro nikoho z pořadatelů není tak velký problém pravidla vyvěsit. Určitě každý z nás občas do nich rád nahlédne, aby se třeba jen ujistil, jestli si všechno dobře pamatuje..


Soňa Sychotín

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 27. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Martin - Bořitov Mon Dec 06, 2010 12:03 am

Zdravím, taky přispěju názorem.

1. souhlasím s jednotným značením, vše bude přehlednější
2. taky souhlas, kde kdo závody fotí či natáčí tak materiálu pro doložení je vždy dost a dost

3. pokud někdo odjíždí, nemyslím si, že je to tak strašné zdržení říct to pořadateli či delegátovi. Je to podle mě alespoň slušnost a nikoho nebude někdo linčovat za to že jede ještě na další závody.

4. sou tými které jezdí na určité závody protože se jim tam líbí a chtějí vyhrát ten daný závod ale celkové bodování je nezajímá a kdo se chce někam probojovat v celkovém bodování určitě přijede na max možných závodů

5. preferoval bych 6x při 12-ti závodech z toho max 3x na jeden post jak psala Soňa

6. Myslím si, že je mou povinností se seznámit s pravidly závodu stejně jako např. s pravidli provozu když chci řídit na silnici, jasně se říká "Neznalost neomlouvá". Můj názor je, aby byly pravidla k nahlédnutí v případě sporu u delegáta VCB.

jeden námět navíc:

dle Extraligy zákaz doplňování vody během útoku.

Martin - Bořitov

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 05. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  VENDA BENDA Mon Dec 06, 2010 8:20 pm

No a měl bych ještě jeden dotaz k těm registracím. Jak se to bude řešit právě u týmů kteří budou chtít jet třeba na poslední závod VCB a nebudou mít registraci? V tom případě by vlastně neměli vůbec závodit.
Ale byla to jen poznámka sám sem zvědav jak si Aleš tu registraci představuje on to má určitě už dobře vymyšlený SmileSmileSmile
VENDA BENDA
VENDA BENDA

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 01. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Aleš Tue Dec 07, 2010 12:48 am

Tak tady je můj návrh jak by vypadala karta týmu:
Karta týmu

Jinak systém by fungoval takto:
Na první soutěži, na kterou by tým přijel, by si vyplnil kartu. Vyplnil by si jen aktuální sestavu. Takže 7 jmen, pokud si nikoho nepůjčuje.
V průběhu sezóny může do sestavy doplnit ještě další 2 jména (platí pro kartu na 9 lidi v sestavě, může být stanoveno i víc, ale osobně bych přes 10 nešel).
V případě, že si tým půjčuje, tak půjčeného závodníka doplní do kolonky půjčování. Půjčit by se mohlo během sezóny max. 3x. !!!Pozor, musí se brát zřetel i na to, že mám závodníka, který třeba v daném závodě neběží za svůj tým, ale ví, že v dalších závodech už bude běhat.
Příklad:
Družstvo třeba Sychotína si na prvním závodě domluví na prouda Rohlíčka z Plumlova. Ale Rohlíček ví, že od druhýho závodu bude Plumlov běhat, tak i na první závodě přijede v dresu Plumlova.

Toto je zatím jediný systém jak zabránit převlékání dresů a vše dostat pod kontrolu. Omezení půjčování na 6 (což tady zaznívá) nic moc neřeší. Protože jak jsem již popisoval v půlce seriálu se prohodí dresy a je to.
Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  JaraSudice Wed Dec 08, 2010 12:36 am

Ahojda omezení formou půjčování jen na 6 závodech nic nevyřeší, budou se dál převlíkat dresy, karta družstva je jediné řešení jak tomu zamezit, to si všeci uvědomte.A žádné omezení to pro nikoho nebude, myslím tím dlouhé vypisování atd. stejně většina družstev ví kdo za ně bude v sezoně nastupovat a jen zřídka se to mění, proto není jmenovitý seznam jen 7 člený. Navíc by tímto vypadly přihlášky do soutěže které vypisujete před každým závodem, jednalo by se jen o křížkování.
Povinost zůčastnit se aspoň 8 závodů z 12 abych byl bodovaný do VCB? Proč ne? Jak tady píšete když se jedou jen zůčastnit závodů tak bojují o daný úspěch na tom závodu a věcné ceny na něm. Ohodnoťme družstva která poctivě jezdí na každé závody popřípadě na jejich většinu.A mluvme i o tom že ty družstva co jezdí na každý závod, také VCB dávají víc než družstva která přijedou jen 5X.Nemyslíte???(ať se jedná třeba jen o startovné z kterého pořadatel odvádí 40.- VCB, abčersvení atd.)
Značky, proč né jednotné? Vždyť to je kolikrát už směšný, na půl metru je 10 značek a pochybuju že se každej trefí přesně na svou značku, není přeci problém si říc, vychází nám to krok za pevnou značku, tak podle toho půjdu ne?! Podle mého- Karta družstva KROK VPŘED!!! Mě už jako člena rady nebaví poslouchat na závodech od závodníků- "jakto že "Franta" běží zas, za ty "spodní" když běhá s "vrchníma" a to se jim pak vyhrává, něco s tím dělejte"!
Mějte se
JaraSudice
JaraSudice

Poeet p?íspivku : 18
Age : 40
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  mira sokol Wed Dec 08, 2010 6:35 pm

Trocha do mlejna......ať se to tu pořádně pomele Twisted Evil

1.jednotné značky jako na ex,označí rada před zahájením soutěže.

2.Ok s tím souhlasím všichni se v podstatě znají a bonzáků je dost Cool

3.neřešil bych to,rozumná domluva s radou.

4.kdo chce PTÁM SE KDO??? odstranit špičkové družstva z tabulky???Nevidím důvod proč mančaft který přijede sedmkrát nemůže být v tabulce!!! Co je to za hovaďinu??? Naco se OTEVŘELA VCB??????? JARDO CO BLBNEŠ NA STARÝ KOLENA???????? Very Happy


5.NO COMENT!!!!to co jsem chtěl napsát by jsi nikdo za rámeček nedal,co furt řešíte,nechte to tak jak to je!!!!!!


6.ok to beru

toď vše......
mira sokol
mira sokol

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Krab Wed Dec 08, 2010 8:00 pm

Smile já bych se s dovolením vyjádřil jenom k tomu pújčování.... Podle mě jsou jenom 2 rozumné možnosti a to buď to nechat tak jak to je a všichni by se měli smířit s tím že by se prostě měli zlepšit aby mohli příště vyhrát oni a povznest se nad to že si někdo prostě půčí někoho dobrýho , nebo to natvrdo zrušit čímž by se předešlo dalším fíglům jak s tím "v.....t" a nikdo by se s nikym nemohl hadat....

P.S. - těší mě že příslušnost Usaina Bolta patří právě k Žernovníku Smile
Krab
Krab

Poeet p?íspivku : 55
Age : 36
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  JaraSudice Thu Dec 09, 2010 12:35 am

kurňa Mirečku ty máš ty kolena starší Very Happy A pořád kouříš?Viš co ti to dělá drunken Very Happy Very Happy Very Happy ale ne je to těžký každýmu vyhovět, ale já se na to dívám s pohledu lidí od kterých jsem to ne jednou slyšel a sám bych raděj viděl , kdyby si družstva vychovávala nové lidi a ne si sháněla jiný v ostatních družstvech.Vždyť spousta špičkových kluků a holek nějak začínali. Viz Jajoch,Gepard,Pája,... kdyby tady ti kluci neměli šanci u svých mančaftů kde začínali taky od nuly, tak by to vypadalo jinak. Já osobně víc přeju úspěch těm kteří vyhrají s člověkem, kterého si vypiplali.Tím samozřejmě nezmyslím, že bych to nepřál družstvům která tak nedělají ale však víme.Však vy jste tak kdysi Mirečku vytáhli Kraba. Mějte sa. clown
JaraSudice
JaraSudice

Poeet p?íspivku : 18
Age : 40
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  koudy - HP Thu Dec 09, 2010 12:53 am

áááá začíná se to tady hezky vyhraňovat Twisted Evil
koukám, že řešit se budou hlavně 2 témata... koho a jak bodovat a půjčování...

k tomu bodování... jak psal mireček... kur*a, co chcete komu odepírat za body???? vyběhal si je? je po šesti odjetejch soutěžích schopnej být v top 10...? tak ať tam je... chytněte se za nos vy, kteří to řešíte a místo vymýšlení jak se jich "zbavit"... přemýšlejte, co zlepšit a jak se líp připravit. o ničem jiným to není. tím, že je odsud vytlačíme, lize nikterak nepřidáme na kvalitě. NAOPAK!!!!!!!

u půjčování.... registrační karta není krok nikam.... udělejte na lize 4-5 dvojbloků jako na exlize, zkraťte ji tím a potom se můžou mančafty líp nachystat a nepotřebujou řešit, jak udržet pohromadě mančaft v pětiměsíční sezóně.. krutě dlouhé... pokud chcete omezit půjčování, tak OK.. ale ne počet lidí ze kterých se bude družstvo skládat.. ať si za někoho jde klidně rohlík, milka, hnízdo, a kdoví kdo ještě... když si to s něma někdo umí domluvit... zase to smrdí omezením ze strany "někoho" kdo nedává porážky... výchova talentů je určitě důležitá, ale tohle ji nějak zásadně nevyřeší a neposune vpřed.

a teď... jen do mě.... Twisted Evil
koudy - HP
koudy - HP

Poeet p?íspivku : 26
Age : 45
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Aleš Thu Dec 09, 2010 8:52 am

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Koukám, že debatu vedou stále ti stejní lidi (s prominutím pánové, nás nazvu staré fosílie). Kurňa, kde jste všichni ostatní? Vás to nezajímá?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já jen krátký koment:
Bodování rozhodně neomezovat. Jak psal Štěpán, spíš by se měli týmy zamyslet nad tím, kde je chyby když ani za 12 závodů nedosáhnou tolika bodů jako některé mimoblanenské mančafty za 6.
Klidně si do soupisky můžeš napsat Hnízda, Milky, Rohlíka, ... na to je v kartě týmu právě těch 9 nebo 10 kolonek v soupisce. Akorát prostě by byli už jen tvoji a nemohl by si je připisovat nikdo jiný. Je to defacto jak přestupy v postupovkách.
Aleš
Aleš

Poeet p?íspivku : 107
Age : 47
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Honza Slovák Thu Dec 09, 2010 3:55 pm

Aleši jak tomu mám rozumět stím vypisováním do té tabulky ? To jako , když tam kromě svých 7 napíšu další tři z cizích družstvech tak se snima už némůže domluvit nikdo jiný ?

Honza Slovák

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 25. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011 Empty Re: Návrhy úprav pravidel pro sezónu 2011

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru